Uroda i medycyna. Powiększanie ust

atrakcyjnie i zwraca na siebie uwagę otoczenia. Wobec tego wydaje się, że powiększanie ust implantem ma szansę na zdobywania jeszcze większej popularności w najbliższych latach. Wygląd powiększonych ust sprawia, że kobieta wyg

Uroda i medycyna. Powiększanie ust

Piękno powiększonych ust

Zalety powiększania ust wydają się być oczywiste. Powiększone usta wyglądają bowiem bardzo pięknie i sprawiają one, że konkretna kobieta wygląda bardzo atrakcyjnie i zwraca na siebie uwagę otoczenia. Wobec tego wydaje się, że powiększanie ust implantem ma szansę na zdobywania jeszcze większej popularności w najbliższych latach.

Wygląd powiększonych ust sprawia, że kobieta wygląda o wiele młodziej i może cieszyć się z tego, jak bardzo wyjątkowo wyglądają jej usta. Kobiety muszą jedynie pamiętać o tym, aby odpowiednio dbać o swoje powiększone usta, a dzięki temu będą one mogły na długo cieszyć się z efektów odbytego przez siebie zabiegu powiększania ust. Wszystko to sprawia, że warto korzystać z tego rodzaju zabiegu.


Usta w Wikipedii

Wargi ust (łac. labia oris) ? struktury okalające szparę ust u zwierząt.

Wyróżnia się wargę górną (labium superius) oraz wargę dolną (labium inferius). Kontaktują się one ze sobą bocznie od szpary ust, w wyniku czego powstaje kąt ust.

Wargi mają budowę trójwarstwową. Zewnętrznie znajduje się skóra warg, różniąca się w pewnym stopniu od skóry innych okolic ciała. U człowieka rozumnego obserwuje się czerwień wargową. Pod nią leży warstwa mięśniowa, w której najważniejszą rolę odgrywa mięsień okrężny ust, ale i inne mięśnie sięgają tu swymi włóknami mięśniowymi czy też ścięgnami. Wewnętrzne wargi wyściela błona śluzowa, tworząca wędzidełka (wędzidełko wargi górnej oraz wędzidełko wargi dolnej).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Usta


U konia jest ona znaczna średnia

Wargi mogą cechować się różną ruchomością. U konia jest ona znaczna, średnia u psa czy kozy mających lusterko nosowe, mniejsza zaś u zwierząt, u których warga górna bierze udział w budowie płytki nosowo-wargowej (tarczy ryjowej spotykanej u świni domowej czy też śluzawicy bydła). Powyżej wargi górnej może znajdować się rynienka podnosowa. Na powierzchni wargi dolnej konia czy bydła leży z kolei podbródek.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Usta